Зволожувач повітря Steba LB 6
Steba LB 6 |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba LB 6
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba LB 6 Cube nawilżacz powietrza czarny/biały 5326241 | 312 zł |
Nawilżacz powietrza LB 6 Cube | 237 zł |
Steba Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-cz | 207 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-czerwony | 217 zł |
Nawilżacz powietrza LB 6 Cube | 227 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-czerwony | 197 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →