Thermobox Stanley Adventure Cooler 6
Zdjęcia 4 |
Stanley Adventure Cooler 6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley Adventure Cooler 6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Adventure Outdoor Cooler 66L Green - Podwójne ścianki z izolacją p | 347 zł |
Stanley Adventure Fridge 6.6l Biały | 316 zł |
Stanley Adventure 6.6l Rigid Portable Cooler Zielony | 314 zł |
Modyfikacje Stanley Adventure Cooler 6
Ceny na Stanley Adventure Cooler 6 |
---|---|---|---|---|
Stanley Adventure Cooler 6 | od 314 zł | 3 oferty | ||
Stanley Adventure Cooler 15 | od 564 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →