Falownik spawalniczy STAMOS S-MMA 200Z (10021384)
Zdjęcia 4 |
STAMOS S-MMA 200Z |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MMA 200Z
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MMA 200Z spawarka elektrodowa IGBT 200 A Hot Start 8 m sp | 479 zł |
Stamos Germany Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 200 A Spa | 498 zł |
Spawarka MMA - IGBT - 200 A - cykl pracy 60 - przewód 8 m | 549 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT Hot Start 200 A | 459 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 200 A | 506 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →