Wentylator Stadler Form Otto
Zdjęcia 12 |
Stadler Form Otto |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stadler Form 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stadler Form.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stadler Form Otto
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stadler Form VLO-038 Wentylator 45 W Bambusowy/Czarny O-009 | 979 zł |
Wentylator STADLER FORM OTTO | 899 zł |
Wentylator STADLER FORM Otto | 899 zł |
Wentylator STADLER FORM OTTO | 899 zł |
stadler form Wentylator Stadler Form Otto | 899 zł |
Wentylator Stadler Form Otto | 1 038 zł |
Cyrkulator powietrza STADLER FORM Otto 2 | 1 267 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wentylatora Stadler Form Otto:
- Waga - 4,25 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →