Słuchawki
SOUNDPEATS H1
Wideo 15Zdjęcia 5 |
SOUNDPEATS H1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOUNDPEATS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOUNDPEATS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOUNDPEATS H1
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SoundPEATS H1 Słuchawki Bluetooth 52 z QCC3040 i APTX Adaptive Deep Bass B | 434 zł |
Dokanałowe Soundpeats H1 SL-BT-SNPT-010 | 311 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDPEATS H1 Czarny | 319 zł |
Soundpeats H1 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny | 319 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →