Odtwarzacz DVD / Blu-ray Sony DVP-SR370
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Sony DVP-SR370
Nośnik:CD/DVD, Blu-ray, USB
Cechy dodatkowe:czytnik kart pamięci
Formaty:H.264, AVCHD
Dodatk. formaty:MKV
Multimedia:3D, Wi-Fi, karaoke
Wyjścia:optyczne, DD 5.1, DD 7.1
Wejścia:LAN
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony DVP-SR370
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY DVD SONY DVP-SR370 Czarny | 219 zł |
Sony DVP-SR370 - DVD Player (SCART ONLY) | 198 zł |
Odtwarzacz DVD SONY DVP-SR370 | 230 zł |
Odtwarzacz DVD Sony DVP-SR370 | 188 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →