Czytnik kart pamięci Sony CFexpress Type A/SD Memory Card Reader (MRW-G2)
Zdjęcia 7 |
Sony CFexpress Type A/SD Memory Card Reader |
|
w zestawie 2 odłączane kable
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony CFexpress Type A/SD Memory Card Reader
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony CFexpress Typ A/SD SuperSpeed 10 Gb/s Karta pamięci flash USB typu C | 529 zł |
Sony MRW-G2 - card reader - USB-C 3.2 Gen 1 | 598 zł |
Sony CFexpress typu A / SD MRW-G2 (MRWG2.SYM) (w magazynie!) | 649 zł |
Czytnik Sony USB-C (MRWG2) | 587 zł |
Czytnik Kart Cfexpress Typu A Do Sony A7Siii A7Iv | 763 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →