Płyta grzewcza Smeg SRV531GH5 stal nierdzewna
Smeg SRV531GH5 stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SRV531GH5 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SRV531GH5 płyta kuchenna Stół Gaz Stal nierdzewna obrotowy Przedni 30 | 1 640 zł |
Płyta gazowa SMEG SRV531GH5 stal nierdzewna | 30 cm | linia UNIVERSAL do5L | 1 674 zł |
Płyta gazowa SMEG SRV531GH5 stal nierdzewna | linia UNIVERSAL 5LATGWARANCJ | 1 709 zł |
Płyta gazowa SMEG SRV531GH5 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indy | 999 zł |
Płyta SMEG SRV531GH5 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 1 361 zł |
Płyta gazowa SMEG SRV531GH5 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indy | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →