Zamrażarka do zabudowy Smeg S8F 174DNE
Smeg S8F 174DNE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg S8F 174DNE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zamrażarka do zabudowy Smeg Universal S8F174DNE | 9 269 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zamrażarka SMEG S8F174DNE | do zabudowy | linia UNIVER | 8 999 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zamrażarka do zabudowy SMEG S8F174DNE | 178cm | NoFros | 8 999 zł |
Zamrażarka szufladowa szafowa SMEG S8F174DNE - Gwarancja 5 lat! (22) 877 7 | 8 999 zł |
Zamrażarka szafowa Smeg S8F174DNE -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 8 | 8 999 zł |
Zamrażarka szufladowa szafowa SMEG S8F174DNE - Gwarancja 5 lat! (22) 877 7 | 8 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →