Zamrażarka do zabudowy Samsung BRZ22700EWW/EF
Zdjęcia 8 |
Samsung BRZ22700EWW/EF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BRZ22700EWW/EF
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zamrażarka Samsung BRZ22700EWW | 3 799 zł |
Samsung Samsung BRZ22700EWW Zamrażarka jednodrzwiowa do zabudowy Wi-Fi 1,7 | 3 799 zł |
Samsung BRZ22700EWW No Frost | 3 799 zł |
Zamrażarka szufladowa Samsung BRZ22700EWW No Frost | 3 599 zł |
Samsung BRZ22700EWW No Frost | 3 799 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →