Zamrażarka do zabudowy Amica UZ133.4
Amica UZ133.4 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica UZ133.4
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Zamrażarka UZ133.4 HZAMILZUZ133400 | 1 549 zł |
Zamrażarka szufladowa Amica UZ133.4 1191828 | 1 549 zł |
AMICA UZ133.4 5906006918286 | 1 499 zł |
Amica Zamrażarka UZ133.4 65691 | 1 239 zł |
Amica Zamrażarka UZ133.4 65691 | 1 549 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →