Płyta grzewcza Smeg P272XGH stal nierdzewna
Smeg P272XGH stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg P272XGH stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg P272XGH Wbudowany Gaz Stal nierdzewna płyta kuchenna - Płyta Wbudowan | 2 321 zł |
Płyta gazowa Smeg Selezione stal nierdzewna P272XGH | 2 456 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta gazowa SMEG P272XGH stal nierdzewna | linia SELE | 2 336 zł |
Płyta gazowa SMEG P272XGH stal nierdzewna | linia SELEZIONE 5LATGWARANCJI| | 2 250 zł |
SMEG Płyta P272XGH - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 2 040 zł |
Płyta Smeg P272XGH -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 2 040 zł |
SMEG Płyta P272XGH - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 2 040 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →