Wózek Skiddou Moss 2 in 1
Zdjęcia 39 |
Skiddou Moss 2 in 1
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:56 cm
Waga po złożeniu:11 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Skiddou Moss 2 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek dziecięcy 2 w 1 Moss nomadic dream 2020032 | 2 609 zł |
Skiddoü Skiddou Moss 2w1 ONYX EDYCJA 2022 + ADAPTERY | 1 939 zł |
Moss nomadic dream - wózek 2w1 | 998 zł |
Modyfikacje Skiddou Moss
Ceny na Skiddou Moss |
---|---|---|---|---|
Skiddou Moss 2 in 1 | od 998 zł | 4 oferty | ||
Skiddou Moss 3 in 1 | od 2 549 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →