Zegarek Skagen Hagen SKW3095
Zdjęcia 7 |
Skagen Hagen SKW3095 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skagen Hagen SKW3095
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skagen Hagen Zegarek Damski Mechanizm Kwarcowy 3 Wskazówki Koperta 22 mm B | 502 zł |
SKAGEN Zegarek Damski SKAGEN Hagen SKW3095 | 699 zł |
Zegarek Skagen SKW3095 HAGEN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST) | 699 zł |
Zegarek Skagen SKW3095 HAGEN - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST) | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →