Zasilacz SilverStone SFX ST45SF
Wideo 18Zdjęcia 9 |
SilverStone SFX ST45SF 80+ Bronze 80+ Gold |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SilverStone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SilverStone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SilverStone SFX ST45SF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz SilverStone 450W (SST-ST45SF V3.0) | 376 zł |
Zasilacz komputerowy SILVERSTONE SFX PSU SST-ST45SF v 3.0, 450 W | 577 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Silverstone SFX PSU SST-ST45SF v 3.0, 450W 80 Plus Bro | 402 zł |
SilverStone SFX 450W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 319 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SilverStone SFX
Ceny na SilverStone SFX |
---|---|---|---|---|
SilverStone SFX ST45SF | od 319 zł | 5 oferty | ||
SilverStone SFX ST45SF-G | od 474 zł | 1 oferta |
Polecamy