Pamięć RAM Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GBLTU160N02
Silicon Power SP008GBLTU160N02 1600 MHz CL11 1600 MHz CL11 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GBLTU160N02
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power SP008GBLTU160N02 8 GB pamięć operacyjna | 97 zł |
Silicon Power DDR3-1600 MHz - 8 GB | 80 zł |
Silicon Power DDR3 8GB 1600 CL11 | 56 zł |
Pamięć DIMM DDR3 SILICON POWER, 8 GB, 1600 MHz, 11 CL | 55 zł |
Silicon Power DDR3 8GB 1600 CL11 | 56 zł |
Pamięć DDR3 SILICON POWER 8GB 1600MHz (512*8) 16chips – CL11 | 53 zł |
Modyfikacje Silicon Power DDR3 1x8Gb
Ceny na Silicon Power DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GLLTU160N02 | od 53 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power DDR3 1x8Gb SP008GBLTU160N02 | od 53 zł | 6 oferty |
Polecamy