Słuchawki
Shokz OpenRun Pro
Wideo 18Zdjęcia 29 |
Shokz OpenRun Pro |
|
Ładowanie odbywa się za pomocą podstawki USB. Opatentowana technologia wzmocnienia basów Shokz TurboPitch.
Wersja ze zmniejszoną szekla: Shokz OpenRun Mini Pro
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shokz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shokz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shokz OpenRun Pro
Wszystkie ceny 58 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shokz Openrun Pro S810 Słuchawki Douszne Czarny 17 x 135 x 68 cm | 859 zł |
Shokz OpenRun Pro - Blue | 949 zł |
Shokz OpenRun Pro Czarny | 739 zł |
Shokz OpenRun Pro Czarny | 740 zł |
Przewodzenie kostne Shokz OpenRun Pro Blue SL-BT-AFS-0013 | 949 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →