Навушники
Shokz OpenRun Pro
Відео 18Фото 29 |
Shokz OpenRun Pro |
|
Заряджання здійснюється за допомогою USB-кредла. Фірмова технологія посилення басів Shokz TurboPitch.
Версія зі зменшеною дужкою: Shokz OpenRun Mini Pro
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shokz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shokz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shokz OpenRun Pro
Усі ціни 47 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shokz Openrun Pro S810 Słuchawki Douszne Czarny 17 x 135 x 68 cm | 859 zł |
Shokz OpenRun Pro - Blue | 949 zł |
Shokz OpenRun Pro Czarny | 740 zł |
Przewodzenie kostne Shokz OpenRun Pro Blue SL-BT-AFS-0013 | 949 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →