Słuchawki
Shokz OpenRun Mini
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Shokz OpenRun Mini |
|
Ładowanie odbywa się za pomocą podstawki USB. Różnią się od modelu OpenRun zmniejszonymi rozmiarami zauszników i mniejszą różnorodnością kolorów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shokz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shokz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shokz OpenRun Mini
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHOKZ S803MBKSHOKZ SHOKZ OpenRun Mini - czarny S803MBK | 729 zł |
Shokz OpenRun Mini Blue | 699 zł |
Shokz OpenRun Mini Black (S803Bkmini) | 617 zł |
Przewodzenie kostne Shokz OpenRun Mini Black SL-BT-AFS-0009 | 666 zł |
słuchawki Shokz OpenRun Mini Blue | 694 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →