Słuchawki
Shokz OpenRun Mini Pro
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Shokz OpenRun Mini Pro |
|
Różni się od OpenRun Pro zmniejszonym rozmiarem zauszników. Ładowanie odbywa się za pomocą podstawki USB. Opatentowana technologia wzmocnienia basów Shokz TurboPitch.
Wersja standardowa: Shokz OpenRun Pro
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shokz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shokz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shokz OpenRun Mini Pro
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHOKZ Mini rozmiar OpenRun Pro Mini słuchawki sportowe z przewodnictwem ko | 949 zł |
Shokz Openrun Pro Mini Beige | 949 zł |
Shokz Openrun Pro Mini Black (S811Bk) | 786 zł |
Przewodzenie kostne Shokz OpenRun Pro Mini Beige SL-BT-AFS-0014 | 949 zł |
Słuchawki Shokz Shokz OpenRun Pro Mini Black | 742 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →