Torba na aparat Shimoda Action X70 Starter Kit
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Shimoda Action X70 Starter Kit 50 l70 l |
|
Zawiera bardzo dużą jednostkę podstawową DV.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimoda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimoda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimoda Action X70 Starter Kit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimoda Action X70 Starter Kit — Black AF-T-SMDA-039 | 2 399 zł |
Plecak Shimoda Action X70 Starter Kit - czarny | 2 399 zł |
Plecak Shimoda Action X70 Starter Kit - zielony | 2 399 zł |
Plecak Shimoda Action X70 Starter Kit Black | 2 000 zł |
Plecak Shimoda Action X70 Starter Kit Green | 2 399 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Shimoda Action X70 Starter Kit
Ceny na Shimoda Action X70 Starter Kit |
---|---|---|---|---|
Shimoda Action X50 Starter Kit | od 1 599 zł | 1 oferta | ||
Shimoda Action X70 Starter Kit | od 2 000 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →