Kołowrotek Shimano Sedona FJ 2500 (SE2500FJ)
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Shimano Sedona FJ 2500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Sedona FJ 2500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimano Sedona FJ 2500 SE2500FJ | 301 zł |
Shimano Fishing Reels Sedona Fj Spinning Reel Złocisty 2500S PE SE2500SPE1 | 249 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing Sedona FJ 2500S Kołowrotek SE2500SFJ | 268 zł |
SHIMANO Sedona FJ 2500 HG kołowrotek spinningowy przedni opór SE2500HGFJ | 343 zł |
Shimano Fishing Reels Sedona Fj Spinning Reel Złocisty 2500 SE2500FJ | 228 zł |
Shimano Fishing Reels Sedona Fj Spinning Reel Złocisty 2500S SE2500SFJ | 228 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →