Kołowrotek Shimano Sedona FJ 4000 (SE4000FJ)
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Shimano Sedona FJ 4000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Sedona FJ 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHIMANO Sedona FJ 4000 kołowrotek spinningowy przedni opór SE4000FJ | 465 zł |
Shimano Fishing Reels Sedona Fj Spinning Reel Złocisty 4000 SE4000FJ | 268 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing Sedona FJ 4000 Kołowrotek SE4000FJ | 310 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →