Kołowrotek Shimano Miravel 4000 (MIR4000)
Shimano Miravel 4000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Miravel 4000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimano Miravel 4000 kołowrotek przedni z hamulcem MIR4000 | 603 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing Miravel 4000 Kołowrotek MIR4000 | 527 zł |
Shimano Fishing Reels Miravel Spinning Reel Posrebrzany 4000 MIR4000 | 467 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →