Kołowrotek Shimano Aerlex XTB 10000 (ALX10000XTB)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Shimano Aerlex XTB 10000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Aerlex XTB 10000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NoRmaRk Shimano Aerlex 10000 XTB SPOD 12SHALX10000XTB | 558 zł |
Kołowrotek Aerlex XTB, 10000 | 491 zł |
Shimano Fishing Reels Aerlex Xtb Surfcasting Reel Czarny 10000 ALX10000XTB | 390 zł |
Kołowrotek Aerlex XTB, 10000 | 517 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →