Mikrofon Sennheiser E 865-S
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Sennheiser E 865-S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sennheiser E 865-S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sennheiser e 865 S 004847 | 1 282 zł |
Sennheiser Sennheiser E865S Mikrofon pojemnościowy wokalny 4847 | 1 009 zł |
Sennheiser E865S Mikrofon pojemnościowy z przełącznikiem 004847 | 1 164 zł |
Sennheiser Mikrofon skraplacza e865-S z podstawą i kablem 004847-BUNDLE | 1 288 zł |
Sennheiser Sennheiser E865 SET Mikrofon pojemnościowy wokalny E865-SET | 1 169 zł |
Sennheiser Sennheiser E865-S SET Mikrofon pojemnościowy wokalny E865-S-SET | 1 139 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →