Czajnik elektryczny Sencor SWK 1800WH 2000 W 1.8 l biały
Sencor SWK 1800WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWK 1800WH 2000 W 1.8 l biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SWK 1800WH czajnik elektryczny 2000 W pojemność 18 l biały | 79 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1800WH | 60 zł |
Sencor SWK 1800WH 1,8l 2000W | 60 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1800WH | 70 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →