Mikser Sencor SHB 5605RS różowy
Zdjęcia 55 |
Sencor SHB 5605RS wiele prędkościhak do zawieszania |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Sencor SHB 5605RS:
- Długość przewodu zasilającego - 120 cm
Modyfikacje Sencor SHB 5605RS
Ceny na Sencor SHB 5605RS |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 5607CH beżowy | od 250 zł | 6 oferty | ||
Sencor SHB 5608BK czarny | od 269 zł | 3 oferty | ||
Sencor SHB 5604RD czerwony | od 247 zł | 3 oferty | ||
Sencor SHB 5603VT fioletowy | od 318 zł | 3 oferty | ||
Sencor SHB 5602BL granatowy | od 354 zł | 1 oferta | ||
Sencor SHB 5605RS różowy | od 305 zł | 2 oferty | ||
Sencor SHB 5601GR turkusowy | od 306 zł | 2 oferty | ||
Sencor SHB 5600GG zielony | od 309 zł | 2 oferty | ||
Sencor SHB 5606GD złoty | od 297 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →