Młynek do kawy Sencor SCG 2050RD
Zdjęcia 5 |
Sencor SCG 2050RD |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCG 2050RD
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młynek do kawy SENCOR SCG 2050RD | 90 zł |
Młynek do kawy SENCOR SCG 2050RD | 100 zł |
Sencor Młynek elektryczny do kawy ziarnistej 11,6x11,6x17,6cm Sencor SCG 2 | 136 zł |
Młynek do kawy Sencor SCG 2050RD | 90 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości młynka do kawy Sencor SCG 2050RD:
- Długość przewodu zasilającego - 95 cm
Modyfikacje Sencor SCG 2050RD
Ceny na Sencor SCG 2050RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SCG 2052WH | od 80 zł | 9 oferty | ||
Sencor SCG 2051BK | od 80 zł | 9 oferty | ||
Sencor SCG 2050RD | od 80 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →