Młynek do kawy Bosch TSM6A011W
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Bosch TSM6A011W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch TSM6A011W
Wszystkie ceny 21 →Bosch Hausgeräte Młynek do Kawy Plastik Stal Nierdzewna Biały 180 W TSM6A0 | 80 zł |
BOSCH Młynek BOSCH TSM6A011W Biały | 85 zł |
Bosch M?ynek do kawy TSM6A011W | 109 zł |
Młynek do kawy Bosch TSM6A011W | 89 zł |
BOSCH TSM6A011W | 109 zł |
Solidny i wydajny młynek do kawy
Elektryczny młynek do kawy Bosch TSM6A011W - to proste, praktyczne i trwałe urządzenie do codziennego mielenia ziaren kawy. Model wykonany jest w błyszczącej białej plastikowej obudowie, która zakrywa miskę mielenia przezroczystą pokrywką. Misa robocza o pojemności 75 g oraz nóż z 2 ostrzami, wykonany ze stali nierdzewnej, zapewniają wydajność urządzenia na poziomie 150 g/min przy najdrobniejszym mieleniu. Wysoka prędkość mielenia nie wymaga długich cykli impulsów, dzięki czemu urządzenie nie potrzebuje przerw na ochłodzenie. Przycisk suwaka impulsu, dzięki wbudowanemu bezpiecznikowi, włącza zmielenie tylko przy zamkniętej pokrywie, co zapewnia niezawodną i bezpieczną pracę urządzenia.
Cztery opcje kolorystyczne obudowy
Szybki silnik elektryczny o mocy 180 W w krótkim czasie zamienia ziarna w proszek o różnym stopniu zmielenia. Stopień zmielenia można regulować w zależności od ilości załadowanych ziaren i czasu mielenia. Tak więc przy załadowaniu 10 g ziaren wystarczy 20 sekundowy cykl, na rozdrobnienie 40 g 25 sekund, a 75 g - 30 sekund. Przygotowanie drobnego proszku na 2, 4 lub 8 standardowych filiżanek do espresso (16 g - 64 g ziaren) zajmuje również około 20 do 30 sekund. Urządzenie posiada jeszcze 3 warianty wykonania, różniące się kolorem korpusu: czarnym, czerwonym i beżowym.
- Wyłącznik bezpieczeństwa z blokadą ze zdjętą pokrywą
Modyfikacje Bosch TSM6A011W
Ceny na Bosch TSM6A011W |
---|---|---|---|---|
Bosch TSM6A017C | od 72 zł | 20 oferty | ||
Bosch TSM6A011W | od 76 zł | 24 oferty | ||
Bosch TSM6A013B | od 79 zł | 31 oferta | ||
Bosch TSM6A014R | od 85 zł | 10 oferty |