Konwektor Sencor SCF 2003 2 kWh
Sencor SCF 2003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCF 2003 2 kWh
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SCF 2003 grzejnik konwektorowy 3 stopnie grzania 750/1250/2000 W oc | 210 zł |
SENCOR Grzejnik SENCOR SCF 2003 Biało-czarny | 168 zł |
Grzejnik konwektorowy SENCOR SCF 2003 | 174 zł |
SENCOR KONWEKTOR SCF 2003 8590669082407 | 160 zł |
Sencor Konwektor 2000W Sencor biały | 217 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →