Konwektor Noveen CH-6000 2 kWh
Noveen CH-6000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noveen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noveen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noveen CH-6000 2 kWh
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noveen CH 6000 - Konwektor - 3 poziomy mocy - Regulowana temperatura - Wyb | 190 zł |
Grzejnik Noveen CH6000 konwektorowy 2000 W | 116 zł |
Konwektor NOVEEN CH-6000, 2000 W | 126 zł |
Grzejnik Konwektorowy CH-6000 Timer Turbo Fan | 135 zł |
Grzejnik konwektorowy NOVEEN CH-6000 biały | 125 zł |
N'OVEEN Grzejnik Konwektorowy CH-6000 Timer Turbo Fan | 121 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →