Opona całoroczna Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V 225/65 R17 106 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit All Season-Grip (225/65 R17 106V) 03735760000 | 554 zł |
Semperit All Season-Grip ( 225/65 R17 106V XL EVc ) 03735760000 | 554 zł |
Semperit All Season-Grip ( 225/65 R17 106V XL EVc ) | 560 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V
Ceny na Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Semperit AllSeason-Grip 225/65 R17 106V | od 554 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →