Elektryczna szczoteczka do zębów Seago SG-575
Zdjęcia 6 |
Seago SG-575 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model szczoteczki różnymi akcesoriami. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze opcje (3 dysze), jak i opcje, w których jest więcej dysz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seago 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seago.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seago SG-575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szczoteczka soniczna do zębów elektryczna etui podróżne SG-575 Czarna | 118 zł |
Seago soniczna szczoteczka do zębów SG-575 + etui + 5 końcówek, czarna | 129 zł |
Seago soniczna szczoteczka do zębów SG-575 + etui + 5 końcówek, granatowa | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →