Dysk twardy Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 TB
Zdjęcia 5 |
Seagate STLL4000200 2 TB4 TB |
|
Zaprojektowany, aby rozszerzyć pojemność pamięci konsoli do gier Sony PlayStation 4. Łatwe podłączenie i konfiguracja na PS4 i PS4 Pro. Wsteczna kompatybilność z PS5. Szybki interfejs USB 3.0. Pasuje do ponad 50 gier.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Game Drive for PlayStation - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czarny | 742 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Playstation Drive 4TB 2,5 STLL4000200 DHSGTZBT40ST | 598 zł |
Dysk do PS4 / PS5 SEAGATE Game Drive 4TB HDD | 629 zł |
Seagate Dysk zewnętrzny Playstation Drive 4TB 2,5 STLL4000200 113643 | 593 zł |
Dysk do PS4 / PS5 SEAGATE Game Drive 4TB HDD | 629 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200
Ceny na Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 |
---|---|---|---|---|
Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STGD2000200 2 TB | od 369 zł | 20 oferty | ||
Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 TB | od 583 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →