Dysk twardy Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 TB
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Exos 7E10 - 2TB - Dysk twardy - ST2000NM017B - SATA-600 - 3.5" | 670 zł |
Dysk serwerowy Seagate Exos E 7E10 2TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST2000NM01 | 632 zł |
Exos 7E10 2TB 512E/4kn SATA dysk twardy ST2000NM017B | 708 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SEAGATE Exos 7E10 SATA 2TB 7200rpm 256MB cache 512e/ | 637 zł |
Seagate Exos 7e10 St2000nm017b 2tb 3.5´´ Hard Disk Drive Wielokolorowy 3.5 | 676 zł |
Seagate Exos E 7E10 2TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) | 630 zł |
Seagate Exos 7e10 St2000nm017b 3.5´´ 2tb Hard Disk Drive Zielony 3.5´´ 688 | 709 zł |
Modyfikacje Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B
Ceny na Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 TB | od 630 zł | 7 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST4000NM024B 4 TB | od 840 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB | od 699 zł | 15 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 TB | od 837 zł | 13 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 TB | od 882 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →