Dysk twardy Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 2 TB
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Seagate STKX2000400 2 TB4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 2 TB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk twardy Xbox Drive 2TB 2,5E STKX2000400 DHSGTZBT20STKXB | 423 zł |
Seagate Xbox Drive 2TB HD-EX-SEA-0120 | 424 zł |
Dysk do XBOX SEAGATE Game Drive 2TB HDD | 419 zł |
Seagate Dysk twardy Xbox Drive 2TB 2,5E STKX2000400 69785 | 419 zł |
Dysk do XBOX SEAGATE Game Drive 2TB HDD | 419 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400
Ceny na Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 2 TB | od 412 zł | 18 oferty | ||
Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX4000402 4 TB | od 584 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →