Gniazdko Schneider Sedna SDN3301321 biały
52 zł Kup! Sedna gniazdo antenowe RTV Schneider przelotowe podtynkowe 8dB bez ramki SHurtelektryczny.plZłóż skargę |
Schneider Sedna SDN3301321 biały grafit |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schneider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schneider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schneider Sedna SDN3301321
Ceny na Schneider Sedna SDN3301321 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3301323 beżowy | od 163 zł |
Schneider Sedna SDN3301321 biały | od 52 zł | 1 oferta | ||
Schneider Sedna SDN3301370 grafit | od 79 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →