Klawiatura
SAVIO Tempest RX Full Brown Switch
Zdjęcia 5 |
SAVIO Tempest RX Full Brown Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO Tempest RX Full Brown Switch
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura mechaniczna Savio Tempest Rx Full Outemu Brown SAVGK-TEMPEST FU | 160 zł |
Klawiatura SAVIO Tempest RX FULL Outemu Brown | 140 zł |
Savio Tempest RX FULL Outemu Brown Czarny | 140 zł |
Savio Rx Tkl Rgb Brown Switch Gaming Mechanical Keyboard Czarny SAVGK-TEMP | 137 zł |
Modyfikacje SAVIO Tempest RX Full
Ceny na SAVIO Tempest RX Full |
---|---|---|---|---|
SAVIO Tempest RX Full Blue Switch | od 121 zł | 15 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Brown Switch | od 137 zł | 7 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Full Red Switch | od 101 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →