Powerbank SAVIO BA-04
Zdjęcia 3 |
SAVIO BA-04 10000 mAh20000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO BA-04
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAVIO Power Bank USB C Powerbanks Powerbank USB 10000 mAh z wyświetlaczem | 60 zł |
Savio BA-04 10000 mAh biały AK-MOB-SVIO-006 | 85 zł |
Powerbank SAVIO BA-04 10000mAh Biały | 100 zł |
Powerbank Savio BA-04 10000 mAh SAVBA-04 | 110 zł |
Powerbank SAVIO BA-04 10000mAh Biały | 100 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje SAVIO BA-04
Ceny na SAVIO BA-04 |
---|---|---|---|---|
SAVIO BA-04 | od 60 zł | 9 oferty | ||
SAVIO BA-05 | od 108 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →