Telewizor Samsung UE-65CU8002 65 " (UE65CU8002KXXH)
Samsung UE-65CU8002 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-65CU8002 65 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG UE65CU8002K Czarny | 3 789 zł |
Telewizor LED Samsung UE65CU8002 65 cali 4K UHD | 2 628 zł |
Samsung Samsung 65" Crystal UHD 4K CU8002 UE65CU8002KXXH | 3 789 zł |
Telewizor Samsung TV SAMSUNG 65" UE65CU8002K LED, 4K, Tizen TV, HDR10, DVB | 2 695 zł |
Telewizor SAMSUNG UE65CU8002K 65" LED 4K Tizen TV UE65CU8002KXXH | 4 299 zł |
Samsung UE65CU8002 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 4 278 zł |
Modyfikacje Samsung UE-65CU8002
Ceny na Samsung UE-65CU8002 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU8002 43 " | od 1 749 zł | 10 oferty | ||
Samsung UE-50CU8002 50 " | od 1 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-55CU8002 55 " | od 2 295 zł | 8 oferty | ||
Samsung UE-65CU8002 65 " | od 2 628 zł | 6 oferty | ||
Samsung UE-75CU8002 75 " | od 4 079 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →