Projektor Samsung The Freestyle 2
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Samsung The Freestyle 2
Lampa:LED, 550 lm, żywotność 30000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 0.79 m, do 2.68 m
Podłączenie:HDMI 1 szt., USB C, Wi-Fi 5
Stojak obracany o 180 stopni. Przełącznik wyciszenia mikrofonu. Możliwość podłączenia akumulatorów zewnętrznych w formie stojaka. Możliwość podłączenia urządzenia zamiast zwykłej żarówki. Dodano funkcję oglądania panoramicznego do 160 cali.
Funkcja Panorama View działa, gdy podłączone są dwa projektory. Zaktualizowany pocisk zdalnego sterowania SolarCell z możliwością ładowania ze światła słonecznego. Przenośna bateria 32 000 mAh i futerał ochronny nie wchodzą w skład zestawu.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne The Freestyle 2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung The Freestyle 2
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG The Freestyle 2nd Gen SP-LFF3CLAXXXH projektor Full HD 1920 x 1080 | 2 872 zł |
SAMSUNG Projektor SAMSUNG The Freestyle 2023 SP-LFF3CLAXXXH Biały | 3 299 zł |
Samsung Projektor The Freestyle 2nd Gen. | 4 499 zł |
Samsung SP-LFF3CLAXXXH The Freestyle Gen. 2 ( v 2023 ) PJ-SAM-007 | 2 999 zł |
Projektor przenośny SAMSUNG The Freestyle Wi-Fi Tizen Smart TV do 100" Gen | 2 889 zł |
pokaż 18 ofert
1. dobry obraz
2. automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych 3. full hd 4. bardzo łatwa konfiguracja 5. mobilność 1. cena
2. powolny interfejs 3. głośny 4. autofokus często chybia 5. ustawienie ostrości jest proste, ale wyświetlane elementy są trudne do zrozumienia, gdzie jest ostrość i nie ma skali 6. mała wada na korpusie 7. na pudełku nie ma informacji, że jest to Gen 2 Andrii Pashnov: używam Samsung The Freestyle 2 mniej niż miesiąc |
Pokazano 1 z 2 recenzji
pokaż 1 recenzję
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
na pudełku nie ma informacji, że jest to Gen 2
#KupWriteOpinionsGetGift
#PromocjaZmienZas
adyGry