Проєктор Samsung The Freestyle 2
Відео 1Фото 7 |
Samsung The Freestyle 2
Лампа:LED, 550 лм, термін служби 30000 год
Роздільна здатність:1920x1080 пікс
Проєкція:від 0.79 м, до 2.68 м
Підключення:HDMI 1 шт, USB C, Wi-Fi 5
Підставка, що обертається на 180 градусів. Тумблер вимкнення мікрофона. Можливість підключати зовнішні батареї у вигляді підставки. Можливість підключати пристрій замість звичайної лампочки. Додано функцію панорамного перегляду до 160 дюймів.
Функція панорамного перегляду працює за умови підключення двох проекторів. Оновлений пульт ДУ SolarCell із можливістю підзарядки від сонячного світла. Портативна батарея 32 000 мА∙год та захисний кейс у комплект не входять.
Всі характеристики
Характеристики The Freestyle 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung The Freestyle 2
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG The Freestyle 2nd Gen SP-LFF3CLAXXXH projektor Full HD 1920 x 1080 | 2 872 zł |
SAMSUNG Projektor SAMSUNG The Freestyle 2023 SP-LFF3CLAXXXH Biały | 3 299 zł |
Samsung Projektor The Freestyle 2nd Gen. | 4 499 zł |
Samsung SP-LFF3CLAXXXH The Freestyle Gen. 2 ( v 2023 ) PJ-SAM-007 | 2 999 zł |
Projektor przenośny SAMSUNG The Freestyle Wi-Fi Tizen Smart TV do 100" Gen | 2 889 zł |
ще 17 пропозицій
1. dobry obraz
2. automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych 3. full hd 4. bardzo łatwa konfiguracja 5. mobilność 1. cena
2. powolny interfejs 3. głośny 4. autofokus często chybia 5. ustawienie ostrości jest proste, ale wyświetlane elementy są trudne do zrozumienia, gdzie jest ostrość i nie ma skali 6. mała wada na korpusie 7. na pudełku nie ma informacji, że jest to Gen 2 Andrii Pashnov: користуюся Samsung The Freestyle 2 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
na pudełku nie ma informacji, że jest to Gen 2
#KupWriteOpinionsGetGift
#PromocjaZmienZas
adyGry