Projektor Samsung SP-LSP7T
Wideo 10Zdjęcia 6 |
Ultrakrótki rzut i kompaktowy projektor multimedialny 4K SMART DLP o ultrawysokiej rozdzielczości do użytku domowego. Jest pozycjonowany jako produkt premium z linii Samsung The Premiere 2021, skoncentrowanej na wykorzystaniu jako część pełnoprawnych kin domowych oraz najwyższej klasy systemów multimedialnych i rozrywkowych. Dzięki ultrakrótkiej odległości rzutu model ten może być blisko ściany i jednocześnie tworzyć obraz o imponujących rozmiarach (od 20 cm można uzyskać przekątną 100 cali, od 42 cm - aż 130 cali ).
Projektora Samsung SP-LSP7T nie trzeba montować przy przeciwległej ścianie pomieszczenia, za widzem ani podwieszać pod sufitem. Można go ustawić na konwencjonalnej szafce telewizyjnej przy ścianie, a jego przedni panel z akustyką ukrytą za elegancką tapicerką z tkaniny działa jak wbudowany soundbar. Możliwość tworzenia bardzo szczegółowych obrazów (3840x2160) z ulepszonym odwzorowaniem kolorów.
Obsługuje HDR (standardy HDR10, HDR10 +, HLG) o wysokim zakresie dynamiki, zapewniając niewiarygodnie realistyczne obrazy. Jednocześnie, dzięki wyraźniejszemu przekazowi informacji w ciemnych i jasnych partiach kadru, uzyskuje się wysoki poziom zanurzenia widza. Obsługuje wszystkie funkcje platformy Samsung Smart TV z interfejsem Smart HUB. Można zintegrować z istniejącymi środowiskami sieci przewodowej (Ethernet) lub bezprzewodowej (Wi-Fi 5).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung SP-LSP7T
Wszystkie ceny 9 →Samsung SP-LSP7TFAXXH The Premiere PJ-SAM-002 | 9 879 zł |
Samsung Samsung Projektor LSP7T The Premiere SP-LSP7TFAXXH | 9 999 zł |
Projektor SAMSUNG The Premiere SP-LSP7TFAXXHd | 10 951 zł |
Samsung LSP7T The Premiere - Ekspres Jura ONO o wartości 1799 zł GRATIS - | 9 890 zł |
PROJEKTOR SAMSUNG LSP7T THE PREMIERE,4K,WIFI - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 9 879 zł |