Lodówka Samsung RB38C602DB1 grafit
Zdjęcia 10 |
Samsung RB38C602DB1 grafit |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RB38C602DB1 grafit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung Grand+ RB38C602DB1 Lodówka z dolnym zamrażalnikiem Wi-Fi 2 | 2 799 zł |
Lodówka SAMSUNG RB38C602DB1 EF AI No Frost 203cm Grafitowa stal | 2 799 zł |
Samsung Grand+ RB38C602DB1 Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgot | 2 799 zł |
Lodówka SAMSUNG RB38C602DB1 EF AI No Frost 203cm Grafitowa stal | 2 799 zł |
Samsung Grand+ RB38C602DB1 Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgot | 2 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →