Telewizor Samsung QE-55QN92C 55 " (QE55QN92CATXXH)
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Samsung QE-55QN92C 55 "
2023 rokSeries QN9x (2022)4K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Quantum 4Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Model 2023
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-55QN92C 55 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55QN92CAT Srebrno-czarnyTechnologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej,... więcej14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Korzyśc MediaMarkt.plZłóż skargę | 5 499 zł |
Telewizor QLED Samsung QE55QN92C 55 cali 4K UHDQuantum Mini LED Zachwycający obraz dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia Dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 495 zł |
Samsung Samsung 55" Neo QLED 4K QN92C QE55QN92CATXXH | 5 499 zł |
Samsung Neo QLED QE55QN92CAT 55" QLED 4K 120Hz Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 5 499 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55QN92C 55" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.Telewizor SAMSUNG QE55QN92C oferuje obraz w technologia matrycy kwantowej o rozdzielczości 4K. Idealnie ostry obraz i w pełni... więcejnasycone kolory to zasługa neuronowego procesora kwantowego 4K. Dodatkowych wrażeń dostarcza system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Telewizor z serii Samsung QN92 to idealne centrum rozrywki Twojego domu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 499 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Samsung QN9x (NeoQLED, mini LED, głośniki)Porównaj w tabeli →
od 7 525 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 399 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 870 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 599 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 247 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 670 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 000 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 983 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 14 118 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 969 zł
75 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 476 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 088 zł
85 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 831 zł
43 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 26 172 zł
98 ", 4K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 995 zł
50 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje Samsung QE-55QN92C
Ceny na Samsung QE-55QN92C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43QN92C 43 " | od 4 499 zł | 1 oferta | ||
Samsung QE-50QN92C 50 " | od 4 995 zł | 3 oferty | ||
Samsung QE-55QN92C 55 " | od 4 999 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-65QN92C 65 " | od 6 499 zł | 8 oferty | ||
Samsung QE-75QN92C 75 " | od 7 969 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 499 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 201 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4200 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, soundbar, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 598 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QD-OLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 264 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 sloty CI
od 3 499 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 245 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, OLED, HDR10+, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2