Samsung Jet 85 Pet VS-20C8522TN
Zdjęcia 6 |
Samsung Jet 85 Pet VS-20C8522TN |
|
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy firmy Samsung przeznaczony jest do czyszczenia na sucho i wyposażony w jednostkę przenośną, dzięki czemu urządzenia można używać na kilka sposobów: z długą rurą do czyszczenia podłóg lub jako odkurzacz ręczny po odłączeniu jednostki przenośnej od odkurzacza ciało. W takim przypadku urządzenie pomoże usunąć kurz i zanieczyszczenia z tapicerki mebli tapicerowanych, łóżek oraz przywrócić porządek we wnętrzu samochodu.
Co więcej, model działa bezprzewodowo i nie wymaga pobliskiego gniazdka. Autonomiczną pracę zapewnia akumulator, którego jedno ładowanie wystarczy na 60 minut przy minimalnej mocy. Bateria jest całkowicie wymienna, dlatego w razie potrzeby można dokupić zapasową baterię, aby podwoić jej żywotność. Według producenta akumulator zachowuje 70% swojej pojemności i wydajności po 500 cyklach użytkowania.
Samsung Jet 85 Pet VS-20C8522TN jest wyposażony w wygodną stację dokującą, której można używać osobno do ładowania akumulatora lub przymocować do ściany, aby przechowywać odkurzacz w pozycji pionowej. Dodatkowo stacja ładująca posiada przegródki do przechowywania drobnych akcesoriów. Wewnątrz znajduje się wytrzymały silnik HexaJet, który obraca się z prędkością aż 135 tysięcy obrotów na minutę i obsługuje dużą moc ssania sięgającą aż 210 W.
Śmieci gromadzone są w odpylaczu o pojemności 0,8 litra wyposażonym w system Jet Cyclone. Wielowarstwowy system filtracji wychwytuje 99,999% kurzu i alergenów, uwalniając oczyszczone powietrze na zewnątrz. Warto również zwrócić uwagę na obecność wyświetlacza pokazującego wybraną moc i poziom naładowania baterii oraz dobre wyposażenie. Szczotka Jet Dual Brush posiada miękki wałek i włosie, które obraca się z prędkością 4000 obr/min i nadaje się do czyszczenia płaskich powierzchni i dywanów. Mini turboszczotka Pet Tool+ dobrze zbiera sierść, dlatego przyda się właścicielom zwierząt. Dodatkowo w zestawie znajduje się ssawka do kurzu i szczelin, której długość można wydłużyć aż do 43 cm oraz elastyczny wąż Elastic Tool o kącie 90 stopni do czyszczenia w trudno dostępnych miejscach (pod meblami, nad lodówka itp.).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Jet 85 Pet VS-20C8522TN
Wszystkie ceny 7 →Samsung Samsung VS20C8522TN Jet 85 pet odkurzacz bezprzewodowy moc ssąca 2 | 1 899 zł |
Samsung Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE (czarny) | 2 494 zł |
Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE 60min Wymienny akumulator Mini elektrosz | 1 899 zł |
Odkurzacz pionowy Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE (czarny) - DARMOWY PAC | 1 999 zł |
Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE (czarny) | 2 169 zł |
Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE | 2 173 zł |