Piekarnik Samsung Dual Cook NV75T8879RK (NV75T8879RK/EG)
Zdjęcia 11 |
Samsung Dual Cook NV75T8879RK |
|
Piekarnik Samsung wprowadza linię Infinite, charakteryzującą się wyrafinowanym designem z optycznie niemal jednolitymi powierzchniami, które podkreślają styl. A jednak jest to model o wysokiej wydajności i zaawansowanej technologii. Przedrostek Dual Cook w tytule wskazuje, że piekarnik ma dwie komory: jego imponująca pojemność 75 litrów pozwala na podzielenie przestrzeni na dwie części i jednoczesne gotowanie dwóch potraw.
Możesz też usunąć przegrodę i całkowicie wykorzystać obszar roboczy - na przykład do pieczenia całego kurczaka lub indyka. W takim przypadku przyda się sonda temperatury dołączona do opakowania - pomoże zmierzyć temperaturę wewnątrz produktu i osiągnąć wymagany stopień wypalenia. W sumie Samsung Dual Cook NV75T8879RK ma 13 trybów ogrzewania, w tym grill, konwekcję (zwykły i podwójny), tryb ogrzewania i gotowania na parze, gdy jedzenie jest gotowane na parze, staje się soczyste i miękkie w środku oraz chrupiące i przyrumienione na zewnątrz.
Jednocześnie sterowanie jest intuicyjne: czujniki i przełącznik obrotowy pozwalają wybrać optymalne ustawienia, a 4,3-calowy wyświetlacz TFT poinformuje o stanie piekarnika i wybranym trybie. Ponadto piekarnik należy do kategorii urządzeń inteligentnych, czyli umożliwia zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej SmartThings: można w nim wstępnie podgrzać piekarnik, zmienić ustawienia grzania i przeglądać ciekawe przepisy.
Ponadto model jest wyposażony w prowadnice teleskopowe na tym samym poziomie dla wygodniejszego wyjmowania patelni i naczyń oraz drzwi z czterema szklankami i samozamykaczem, który zapewnia płynną pracę ostatnich kilku centymetrów. A dzięki czyszczeniu pirolitycznemu piekarnik zawsze pozostanie czysty: wysoka temperatura wypala brud, plamy i resztki jedzenia, bez żmudnego czyszczenia i jakichkolwiek detergentów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Dual Cook NV75T8879RK
Wszystkie ceny 10 →Komfort Piekarnik elektryczny Samsung nv75t8879rk | 4 999 zł |
Samsung Dual Cook Infinite Line NV75T8879RK | 4 239 zł |
Samsung Samsung NV75T8879RK, Piekarnik Dual Cook, Infinite Line™, 75 l NV7 | 4 299 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV75T8879RK EO Dual Cook Elektryczny parowy Czarny A+ | 4 299 zł |