Pamięć RAM Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273CH0-CH9
Samsung M471B5273CH0-CH9 |
|
Moduł pamięci RAM SO-DIMM DDR3-1333 o pojemności 4 GB. Pozycjonowany jako produkt w podstawowej półki cenowej z 2011 roku. Może służyć do zwiększania ilości pamięci RAM w laptopach, netbookach i nettopach. Moduły tej klasy znajdują również zastosowanie w kompaktowych systemach miniPC. W trybie normalnym zagwarantowane jest płynne działanie przy efektywnej częstotliwości taktowania 1333 MHz z taktowaniem CL9-9-9 przy napięciu 1,5 V.
Przy tych parametrach moduł pamięci RAM Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb zapewnia przepustowość 10,6 Gb/s, co wystarcza na systemy domowe i do gier. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania sparowanego takich modułów w ramach zestawów dwukanałowych. Producent zapewnia maksymalną kompatybilność ze wszystkimi rozwiązaniami Intel i AMD obsługującymi ten typ pamięci, w tym z platformami mobilnymi z rdzeniem wideo wbudowanym w procesor. Dzięki niskiemu napięciu pracy moduł praktycznie nie nagrzewa się i może być stosowany w gęstych i słabo wentylowanych konfiguracjach komponentów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Modyfikacje Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273CH0-CH9 | od 137 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273DH0-CH9 | od 58 zł | 2 oferty | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BH0-CH9 | od 60 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173QH0-YK | od 60 zł | 2 oferty | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173EB0-YK0 | od 153 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173DB0-YK0 | od 64 zł | 5 oferty |