Plecak Samsonite Securipak 15.6 17 l (KA6*01001)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Samsonite Securipak 15.6 10 l17 l |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Kup Samsonite Securipak 15.6 17 l
Wszystkie ceny 88 →Samsonite Mochila PortATIL Port 15-6 SECURIPAK M GRIS szary Einheitsgröße | 399 zł |
Samsonite SECURIPAK | 380 zł |
Samsonite Plecak SECURIPAK 15.6 grafit KA6-09-001 AOSMNNP00000452 | 449 zł |
Plecak Samsonite Securipak 15.6'' | 420 zł |
Samsonite 128822-T061 Securipak 15.6'' grafit TOR-LAP-SMS-375 | 379 zł |
Chronione i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach
W linii producenta Samsonite plecak należy do kolekcji antykradzieżowej, na którą, nawiasem mówiąc, wskazuje nazwa produktu - Securipak. Dodatkowa warstwa zapobiegająca przecięciu materiału, ukryty zamek komory głównej z dostępem od tyłu oraz kieszeń chroniona RFID (np. na karty kredytowe).
Samsonite Securipak 15.6 posiada w wyposażeniu jeszcze inne praktyczne cechy, a mianowicie pasek do mocowania modelu do walizki podróżnej, elementy odblaskowe zwiększające widoczność użytkownika w ciemności oraz interfejs USB. Ten ostatni przydaje się przede wszystkim do ładowania gadżetów, jeśli w plecaku znajduje się power bank.
Przemyślana organizacja wewnętrzna
Model 17-litrowy nie ma wielu zewnętrznych kieszeni, a raczej jest jedną - ale bardzo przydatną na wartościowe rzeczy (np. dokumenty), gdyż znajduje się z tyłu. Ale w komorze głównej wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Posiada przegrodę na laptopa (maksymalny rozmiar ekranu to 15,6 cala) i tablet, organizer oraz kilka dodatkowych kieszeni. Dodatkowo przewidziano naprawdę szerokie otwarcie, które ułatwia dostęp do zawartości.
Plecak wykonany jest z poliestru pozyskiwanego przez firmę Recyclex Material Technology. Oznacza to, że producent wykorzystuje surowce pochodzące z recyklingu, czyli plastikowe butelki. W sprzedaży dostępne są wariacje różnych kolorów, w tym bardzo jasne (żółty, niebieski, wielokolorowy). Zaznaczamy również, że w sprzedaży dostępna jest również mniejsza wersja 10-litrowa - Securipak 14.1, która pomieści laptopy z wyświetlaczem do 14,1 cala.
Należy mieć na uwadze, że tył plecaka nie jest uzupełniony o wentylację. Ale w każdym razie Samsonite Securipak 15.6 to stylowy, przemyślany i chroniony model specjalistycznej marki o dobrej reputacji.
Modyfikacje Samsonite Securipak 15.6
Ceny na Samsonite Securipak 15.6 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Securipak 14.1 10 l | od 338 zł | 28 oferty | ||
Samsonite Securipak 15.6 17 l | od 337 zł | 90 oferty |